Top Tenis to sklep tenisowy online oraz tenisowy concept store - showroom, który znajduje się w prawobrzeżnej części Warszawy na Zaciszu. Lokalizacja na Pradze przy głównej ulicy dojazdowej do centrów handlowych i na trasę S8 pozwala skierować naszą ofertę do klientów z Targówka, Bródna, Zielonej Białołęki, Marek, Ząbek i Wołomina.

Na miejscu oferujemy odzież active wear do tenisa, fitnessu, biegania oraz jogi i akcesoria. Na miejscu jest też możliwość odbioru osobistego produktów zakupionych w sklepie internetowym.

Sklep internetowy zapewni Ci dostęp do pełnej oferty sprzętu, odzieży i akcesoriów w atrakcyjnej cenie. Showroom umoźliwi przymierzenie towaru przed zakupem i możliwość podjęcia decyzji o zakupie po obejrzeniu produktu, co w dobie sklepów internetowych nie zawsze jest możliwe.

Nasza idea to przyjdź, przymierz i kup na miejscu ulubione ubranie. A jeśli chcesz, możesz dokonać zakupu przez Internet. Możesz także zamówić prezentację kolekcji u siebie w wybranym miejscu, dojedziemy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy Ci kolekcje posiadane na stanie.

Na zamówienie naszych klientów sprzedajemy unikalne modele, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Polsce. Już nie musisz szukać! Sprowadzimy je dla specjalnie Ciebie. Zapraszamy!

Przyjdź, przymierz i kup!

Top Tenis Sklep tenisowy Top Tenis
ul. Radzymińska 212 (róg Tużycka 2)
03-683 Warszawa