Top Tenis to sklep tenisowy online oraz showroom o nazwie Top Tenis, który znajduje się blisko centrum Warszawy na Mokotowie. W okolicy znajdują się korty tenisowe Warszawianki, do których jest dogofny dojazd. Bliskość metra zapewnia szybki i dogodny dojazd na korty tenisowe zlokalizowane na Ursynowie i okolicach. 

Na miejscu oferujemy odzież active wear do tenisa, fitnessu, biegania oraz jogi i akcesoria. Na miejscu jest też możliwość odbioru osobistego produktów zakupionych w sklepie internetowym.

Sklep internetowy zapewni Ci dostęp do pełnej oferty sprzętu, odzieży i akcesoriów w atrakcyjnej cenie. Showroom umoźliwi przymierzenie towaru przed zakupem i możliwość podjęcia decyzji o zakupie po obejrzeniu produktu, co w dobie sklepów internetowych nie zawsze jest możliwe.

Nasza idea to przyjdź, przymierz i kup na miejscu ulubione ubranie. A jeśli chcesz, możesz dokonać zakupu przez Internet. Możesz także zamówić prezentację kolekcji u siebie w wybranym miejscu, dojedziemy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy Ci kolekcje posiadane na stanie.

Istnieje również możliwość odbioru zakupu w siedzibie firmy, praktycznie w centrum miasta w przedwojennej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku, na tyłach Europlexu, ul. Chocimskiej i okolicach pl. Unii Lubelskiej, a więc i Centrum Handlowego Plac Unii.

Na zamówienie naszych klientów sprzedajemy unikalne modele, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Polsce. Już nie musisz szukać! Sprowadzimy je dla specjalnie Ciebie. Zapraszamy!

Przyjdź, przymierz i kup!

Top Tenis Sklep tenisowy Top Tenis
Top Tenis - ul. Czeczota 31, Warszawa przy Odyńca i Al. Niepodległości
Siedziba - ul. Humańska 8 róg Słonecznej, 00-789 Warszawa
Punkt odbioru Praga Bródno Targówek Białołęka Marki, ul. Berensona 51E, 03-287 Warszawa